ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

ביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?

חברות הביטוח אשר מפעילות תוכניות לפוליסת ביטוח חיים רשאיות להביא לביטול הפוליסה במספר מקרים. ראשית, במידה והמבוטח הפר כלפי חברת הביטוח את חובת הגילוי (לדוגמא, טענה כוזבת בדבר מצב בריאותי או הסתרת גורמים בריאותיים רלבנטיים), חברת הביטוח יכולה להביא לביטול הפוליסה בתוך 30 ימים מיום שנודע לה על ההפרה.

זכות ביטול זו עומדת לטובתה של חברת הביטוח רק במשך שלוש השנים הראשונות לאחר ההתקשרות בפוליסה. במידה והמידע המטעה נמסר לחברת הביטוח בכוונת תחילה, רשאית חברת הביטוח להביא לביטול הפוליסה גם לאחר שחלפו שלוש השנים הראשונות.

עילה נוספת אשר יכולה להביא לביטול פוליסת הביטוח הינה אי עמידה של המבוטח בתשלום הפרמיה החודשית. במקרים אלו, חייבת חברת הביטוח להודיע על אי תשלום הפרמיה. לאחר שתי הודעות בכתב (בתום 15 יום, ו-21 יום לאחר מכן), והודעה מתאימה למוטבים המוגדרים בפוליסה, רשאית חברת הביטוח לבטל את הפוליסה. במקרים אלו רשאי המבוטח, 30 יום מקבלת הודעת הביטול, להפוך את הפוליסה לביטוח מסולק או לפדות את הכספים אשר נצברו בפוליסה בהתאם לערכי הפדיון.

במידה ולפוליסה נקבע מוטב נוסף, מלבד המבוטח, בקביעה בלתי חוזרת, חברת הביטוח מחויבת להודיע למותב זה על כוונת הביטול. המוטב רשאי לאמץ את הסכם הביטוח במידה והוא יודיע על כך לחברת הביטוח, כתב ותוך 30 יום ממועד קבלת הודעת הביטול.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...