ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?

פוליסות ביטוח החיים השונות המשווקות בישראל מתחלקות לשני סוגים עיקריים – ביטוח אשר מעניק פיצויי למבוטח במשך כל ימי חייו, וביטוח חיים אשר תחום בתקופת ביטוח מוגדרת בחייו של המבוטח. כמו כן, ישנן מספר קטגוריות נוספות בענף ביטוח החיים.

ביטוח החיים הסטנדרטי הינו ביטוח חיים אשר מעניק למוטבים של המבוטח פיצויי במקרה של מוות, או פיצויים למובטח במקרה של אובדן כושר עבודה. סוג נוסף של ביטוח חיים הינו ביטוח חיים ריסק טהור. ביטוח זה מורכב מתקופת ביטוח מוגדרת ומתוחמת מראש – לדוגמא, מגיל 40 עד לגיל פרישה. מיותר לציין כי עלות הביטוח משתנה בהתאם לתקופה עבורה הוא נרכש. ישנו גם ביטוח ריסק מורחב הקרוי – ביטוח ריסק בעל מרכיב חיסכון. ביטוח זה קובע כי במידה ונגרם למבוטח אסון מחוץ לתקופת הביטוח, יכולים המבוטח ו\או המוטבים לזכות בחלק יחסי של סכום הפיצויים. ביטוח זה מבטיח למבוטח כי גם בטרם צבירת הפדיון המלא הוא יהיה לזכאי לחלק מסכום הפיצויים.

שני סוגים נוספים של ביטוח חיים הינם ביטוח מנהלים וביטוח קבוצתי. ביטוח מנהלים הינו ביטוח חיים הנרכש עבור מבוטח דרך מקום העבודה. היתרון המשמעותי בביטוח זה הינו העובדה שהמעסיק משתתף בחלק מפרמיית הביטוח החודשית.  ביטוח קבוצתי הינו ביטוח חיים קולקטיבי אשר נרכש דרך קבוצה גדולה עבור חבריה (לדוגמא, ועד עובדים). ביטוח זה הינו ביטוח זול יחסית שכן חברות הביטוח אינן נדרשות להוציא כספים נכבדים על מנת לקיימו. כמו כן, בניגוד לפוליסות ביטוח פרטיות, ביטוח חיים קבוצתי איננו דורש, על פי רוב, הצהרת בריאות מהמבוטח.
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

טיפים לביטוח חייםמהו ביטוח חיים למקרה מוות?
ביטוח חיים למחלות קשותביטול ביטוח חיים על ידי חברת הביטוח, האמנם?
חברת הביטוח מסרבת לשלם את כספי ביטוח החייםביטוח ריסק, מהו?
ביטוח תאונות אישיות, מהו?אילו פיצויים משולמים בביטוח חיים?
אילו סוגי ביטוח חיים יש ניתן לרכוש?ביטוח משכנתא - שילוב בין ביטוח חיים וביטוח מבנה
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...