ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

קופת חולים כללית

קופת חולים כללית, או בשמה הרשמי "שירותי בריאות כללית", נוסדה בשנת 1911 ונחשבת לקופת החולים הוותיקה ביותר בישראל. מבין 4 קופות החולים הקיימות כיום בישראל (קופת חולים לאומית, שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות וקופת חולים מאוחדת), קופת חולים כללית נחשבת לגדולה ביותר. המטרה של הקופה, כמו כל קופות החולים בארץ היא לספק ללקוחותיה שירותי רפואה מתקדמים וחיוניים. הקופה מעניקה שירותים ללמעלה ממחצית תושבי המדינה אך ראוי לציין כי מאז חקיקת חוק ביטוח בריאות חובה בשנת 1994, מספר המבוטחים בכללית (מתוך כלל האוכלוסייה) ירד במקצת. חוק ביטוח בריאות קובע כי כל אזרחי המדינה זכאים לקבל שירותי רפואה מאחת מארבע קופות החולים, ולכן כל אזרח צריך לבחור את הקופה אליה הוא רוצה להשתייך.

השירותים של קופת חולים כללית ניתנים בלמעלה מ - 1350 מרפאות בכל רחבי הארץ ובכ - 14 בתי חולים, בין היתר - המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה בבאר שבע (בית החולים הגדול ביותר של קופת חולים כללית), מרכז רפואי רבין (קמפוס בלינסון וקמפוס גולדה) בפתח תקווה, מרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה, מרכז בריאות הנפש גהה בפתח תקווה, מרכז בריאות הנפש שלוותה בהוד השרון, בית רבקה - בית חולים גריאטרי בפתח תקווה, המרכז הרפואי כרמל בחיפה, בית החולים העמק בעפולה, בית חולים מאיר בכפר סבא, מרכז רפואי קפלן ברחובות, בית לוינשטיין ברעננה, המרכז הרפואי יוספטל באילת ועוד.

כל חבר קופת חולים כללית המשלם לקופת החולים את התשלום החודשי הקבוע רשאי לקבל שירותים רפואיים, ביקורים אצל רופאים ומומחים מסוגים שונים, תרופות מגוונות וטיפולים מתקדמים במחירים זולים ומסובסדים ועוד. יש לציין כי למרות כל השירותים הללו, עדיין קיימים תחומים לא מעטים שאינם מכוסים על ידי קופות החולים השונות (ובהן גם קופת חולים כללית) ויש לרכוש את הכיסויים הללו כחלק מסל של שירותי בריאות משלימים - דרך הביטוח המשלים של קופת החולים או באמצעות ביטוח בריאות פרטי.

כניסה לאתר הקופה

על מנת להגיע למוקד שירות הלקוחות של קופת חולים כללית יש לחייג 2700* או 1-222-2700

 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

אונס בכלא צבאי והכרה בנכות נפשית לאחר שניםקופת חולים לאומית
קופת חולים מאוחדתקופת חולים מכבי
קופת חולים כלליתקופת חולים אינה חייבת לשאת בטיפולי הפריה לאשתו של מבוטח בקופה
קופ"ח מאוחדת מחוייבת לשלם עבור ניתוח בטורונטוהפיקוח על תכניות ביטוח הבריאות המשלים
שירותי הבריאות הנוספים - מידע על אפשרויות הניתוחים הפרטייםתרופות המצויות בביטוחים המשלימים יבוטלו אם יוגדל תקציב הסל הבסיסי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...