ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

קופת חולים לאומית

קופת חולים לאומית אשר נוסדה בשנת 1933 על ידי התנועה הרוויזיוניסטית היא קופת החולים השניה שנוסדה בישראל ואשר קיימת עד היום. מלבד קופת חולים כללית, זוהי הקופה הוותיקה ביותר. הקופה הוקמה למעשה כמתחרה של קופת חולים כללית על ידי רופאים בעלי השקפה רוויזיוניסטית (שחלקם פוטרו מקופת חולים כללית). עם כניסתו של חוק ביטוח בריאות חובה, הצטרפו רבים לקופה וכיום היא נותנת שירותי רפואה מגוונים לחלקים רבים באוכלוסיה. קופת חולים לאומית, שמה לעצמה למטרה לתת שירותי רפואה מתקדמים, לקדם את שירותי הבריאות בישראל וכן לחנך לבריאות טובה ויותר. קופת חולים לאומית ידועה גם במתן זכות הבחירה שלה ברופאים, בשירותים הרפואיים ועוד.

לקופת חולים לאומית מאות סניפים ברחבי ישראל והיא מעניקה את שירותי סל הבריאות שלה בהתאם לחוק ביטוח בריאות ממלכתי. בין השירותים אותה מעניקה הקופה - שירותי רפואה משלובת, שירותים סיעודיים, ביקורים אצל רופאים ומומחים מסוגים שונים, תרופות מגוונות במחירים זולים ועוד. בנוסף לשירותים הללו ניתן להצטרף לביטוח המשלים של הקופה - "לאומית כסף" - תוכנית ביטוח משלים בסיסית או "לאומית זהב" - תוכנית ביטוח משלים מורחבת. אם גם הכיסויים המשלימים הללו לא מספקים אתכם, ניתן לרכוש גם ביטוח בריאות פרטי באופן עצמאי, במקביל לביטוח שמעניקה המדינה במסגרת קופות החולים.

כניסה לאתר הקופה

מספר הטלפון של המוקד של קופת חולים לאומית הוא 1-700-507-507, או בחיוג מקוצר 507* מכל טלפון נייד


 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

אונס בכלא צבאי והכרה בנכות נפשית לאחר שניםקופת חולים לאומית
קופת חולים מאוחדתקופת חולים מכבי
קופת חולים כלליתקופת חולים אינה חייבת לשאת בטיפולי הפריה לאשתו של מבוטח בקופה
קופ"ח מאוחדת מחוייבת לשלם עבור ניתוח בטורונטוהפיקוח על תכניות ביטוח הבריאות המשלים
שירותי הבריאות הנוספים - מידע על אפשרויות הניתוחים הפרטייםתרופות המצויות בביטוחים המשלימים יבוטלו אם יוגדל תקציב הסל הבסיסי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...