ביטוח בריאות בחו&puot;ל ביטוח פרטי קבל הצעה משתלמת חדשות בריאות

מחפש ביטוח בריאות לך או למשפחתך? יש לנו הצעה משתלמת בשבילך!

אנחנו מתחייבים על שירות ללא תחרות ומחיר אטרקטיבי.

ליחצו לקבלת הצעה משתלמת

 

קופת חולים מאוחדת

אחת מקופות החולים שעשו את כברת הדרך הגדולה ביותר בשנים האחרונות היא קופת חולים מאוחדת. קופת החולים הצעירה ביותר מבין כל הקופות, הרחיבה את הפעילות שלה בעשור האחרון ומאז היווסדה בשנת 1974, הצטרפו אליה אנשים רבים מכל שכבות האוכלוסייה (ובהם גם הרבה מאוד צעירים). קופת חולים מאוחדת היא למעשה איחוד בין קופת חולים עממית (שנוסדה בשנת 1931) וקופת חולים מרכזית. מטרת האיחוד הייתה לספק שירותי רפואה לעצמאים ולשכירים שלאו דווקא משתייכים להסתדרות.

לקופת חולים מאוחדת שירותים רבים ומגוונים בכל תחומי הבריאות, בין היתר ביקורים אצל רופאים התחומים שונים, רופאים מומחים, שירותי רפואה משלימה, שירותי אשפוז, רפואה דחופה, ייעוץ בנושא היריון ולידה ועוד. באתר האינטרנט המושקע של הקופה תוכלו למצוא מידע רב בנושאים מגוונים וכן מאמרים רבים אודות תחומים רפואיים חשובים. קופת חולים מאוחדת מפעילה גם את רשת נווה עמית המספקת דיור מוגן וסיעודי לגיל הזהב וכן שני בתי מלון (מלון באלי טבריה ומלון כנען ספא). בנוסף, משנת 2002, מפעילה הקופה את בית החולים משגב לדך בירושלים כבית חולים פרטי.

חשוב להדגיש כי למרות השירותים הרבים אותם מספקת הקופה במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי, ישנם לא מעט שירותים שלא נכללים בסל השירותים שלה ועל מנת לקבל אותם יש צורך בביטוח משלים של הקופה או בביטוח בריאות פרטי.

כניסה לאתר הקופה

על מנת להגיע למרכז המידע הטלפוני של קופת חולים מאוחדת יש לחייג 3833* או 1-222-3833
 

שירות אישי חינם – מלא את הפרטים ונשוב אליך!
שם ומשפחה:
טלפון:
סוג ביטוח:

קרא עוד בנושא:

אונס בכלא צבאי והכרה בנכות נפשית לאחר שניםקופת חולים לאומית
קופת חולים מאוחדתקופת חולים מכבי
קופת חולים כלליתקופת חולים אינה חייבת לשאת בטיפולי הפריה לאשתו של מבוטח בקופה
קופ"ח מאוחדת מחוייבת לשלם עבור ניתוח בטורונטוהפיקוח על תכניות ביטוח הבריאות המשלים
שירותי הבריאות הנוספים - מידע על אפשרויות הניתוחים הפרטייםתרופות המצויות בביטוחים המשלימים יבוטלו אם יוגדל תקציב הסל הבסיסי
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...